Firmast

OÜ Chess24 tegutseb järgnevates valdkondades:

1. Maleinventari, tarkvara ja raamatute jaemüük e-poes. Hiljuti oleme käivutanud uue poe versiooni, mis lubab meil teenindada efektiivsemalt oma kliente nii Eestis kui ka välismaal. Meie e-poe tunnusjooniks on eriti korrektne ja operatiivteenindus. Kõige tähtsamaks peame alati kliente huvisid. Kõik e-poes esitatud kaubad on reeglina meil kohal olemas, mis tähendab kiiret kohaletoimetamist – üks kuni kolm tööpäeva Eesti piires ning 3 kuni 14 tööpäeva EL piires. Meie personal teenindab Teid eesti, vene ja inglise keeles. Meie kataloogis on üle 100 tootenime:

  • Klassikalised ja dekoratiivsed malekomplektid puidust
  • Digitaalsed ja mehaanilised malekellad
  • Laua- ja taskumalearvutid
  • Maletarkvara mängimiseks ja õppimiseks
  • Raamatud ja ajakirjad male teemal
  • Elektroonilised demonstreerimisseadmed

 

2. Maleinventari, tarkvara ja raamatute edasimüük Baltimaade ja teiste EL riikide territooriumil. Meie põhilisteks partneriteks selles valdkonnas on spordiinventari, mööblipoed, reklaamiagentuurid jne. Kui olete huvitatud selles, et ühendada meie poolt pakutavad maletooted oma äriga, siis võtke meiega ühendust lisainformatsiooni saamiseks.

3. Malevõistluste korraldamine. Meie meeskonnal on suur kogemus erineva taseme maleürituste korraldamises – lastevõistlustest Eestis kuni rahvusvaheliste võistlusteni Skandinaavias ja Euroopas. Pakume täisteenuse antud valdkonnas – mängusaalist, kvaliteetse maleinventari laenust ja kohtunike töö korraldamisest kuni partii ülekandeni esitlusekraanil või Internetis. Kui otsite võimalust teie ettevõtte/ettevõtete võistluse korraldamiseks – pöörduge meie poole!

Chess24 OÜ toetab Eesti noortemalet, igaastaselt anname oma panust mitmete noorte võistluste elluviimiseks.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.